czwartek, 27 grudnia 2012

.

Przepraszam wszystkich za to, że przez miesiąc nie dodałam żadnego rozdziału. Nie miałam internetu z powodu przeprowadzki, a na telefonie ciężko było mi pisać i szczerze powiem, że mi się nie chciało. Chwilowo naprawdę nie mam jeszcze czasu, żeby dodawać kolejne rozdziały, ale niedługo się za to wezmę, obiecuję. :) I mam ważne pytanie do Was, czytelników, i naprawdę zależy mi na odpowiedzi: czy przeszkadzałoby wam gdybym dodawała tylko tłumaczenie, bez oryginału? zaoszczędziłoby mi to dużo czasu. No, ale jeśli się uprzecie to jakoś dam radę. Czekam na odpowiedzi. :)

7 komentarzy:

 1. Jak się ucieszyłam jak napisałaś tą krótką notkę :D wiem że żyjesz XD haha oczywiście że nie przeszkadzało ( przynajmniej mi ) i tak nie czytam oryginału ( wiesz, mój angielski mi na to zabardzo nie pozwala xD ponad 70% i tak nie rozumiałam XD )

  OdpowiedzUsuń
 2. Wolalabym czytac w oryginale... ale co tam niech strace :) Po prostu wstawiaj dalej bo za leniwa jestem zeby szukac a naciesze sie tym co mam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. hmm mi to jest obojętne, choć czasami czytam dwa razy, w oryginale i tłumaczenie :D ale jak ci wygodniej. dzięki w ogóle za tłumaczenie i pracę jaką w to wkładasz! wychodzi ci genialnie ;3

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko pasuje. :3
  A kiedy następne części będą? ^^ :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie ma różnicy jak będziesz dodawała i tak będę czytała.
  Czekam z niecierpliwością na następny rozdział :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Oryginał nie jest ważny ;D Jak dla mnie może być bez :D ;**

  OdpowiedzUsuń